POMOC W ZEBRANIU PRZEDMIOTÓW RĘKODZIELNICZYCH NA AUKCJE CHARYTATYWNĄ DLA MOJEJ HANI

Kochani!
Jestem mamą niepełnosprawnej, CZTEROLETNIEJ Hani. Moja księżniczka urodziła się 10.10.2008 r. Niestety trochę za późno niż obiecał lekarz prowadzący.. Od 30.09.2008 leżałam już w szpitalu- bo byłam po tzw. "terminie".. Lekarze zapewniali mnie że jest i wszystko będzie w porządku.. Niestety!!!! Hania urodziła się w ciężkiej zamartwicy, niewydolna oddechowo i krążeniowo.. na 0 punktów w skali Apgar.. Wszystko to rzuciło ogromny cień na jej rozwój psycho-ruchowy. Hania cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, zdiagnozowano u niej również padaczkę... Najważniejsza jest dla niej rehabilitacja, która niestety znacznie przewyższa nasze koszta.. NFZ refunduje zaledwie znikomą część zabiegów, a małej jest potrzebna nieprzerwalna, systematyczna i intensywna rehabilitacja.. Wiem- powiecie że i w domu można.. Owszem jest i w domu ale co pod okiem i w rękach specjalisty to jednak specjalisty.... Są efekty tych starań.. Powolutku ale do przodu.. Żeby tak nie narzekać jeśli ktoś chce zobaczyć choć na zdjęciach jaka Hania jest radosna- zapraszam do odszukania i oglądnięcia ich w poście na moim blogu, poświęconym Hani.. W nieco dalszej przyszłości zamierzam zorganizować charytatywną aukcję wyrobów rękodzielniczych na rzecz pozyskiwania pieniążków na rehabilitację małej..Co się tyczy Waszego wkładu- będę wdzięczna za każdą, najmniejszą drobnostkę.. kartkę, ozdóbkę cokolwiek i od kogokolwiek...
Ja jestem początkującą kartkotwórczynią i raz, że nie zdołam przygotować odpowiedniej ilości a dwa, że liczę na różnorodność prac od Was Kochani.. Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę napisać: mirinda203@wp.pl
a na pewno odpowiem na każdego maila i pytanie... Według życzenia nawet na te, dotyczące szczegółów zdrowia i schorzeń Hani... Z góry dziękuję!!!

wtorek, 13 grudnia 2011

nadal świątecznie.....

kreatywny zakątek proponuje wyzwaniową zabawę w bardzo zwięzłym temacie: w świątecznym klimacie- format pracy dowolny.. teoretycznie miałam zamiar odejść już od tematyki świątecznej ale póki co króluje ona w większości tematów wyzwań- więc w zanadrzu mam jeszcze plany wykonania kilku świątecznych ozdób i kartek, bo grzech nie skorzystać z takich wyzwaniowych szans... może akurat nóż widelec w końcu się poszczęści.. :) na zakątkową zabawę wykonałam tą oto choinkową zawieszkę, ozdobę (tu wykorzystałam ja na okno):


przyznaję bez bicia- żaden materiał nie pochodzi z zakątkowego sklepu:( ale nie był to wymóg konieczny... szydełkowa gwiazdka- ta od spodu wykonana przez Anię M. i wykorzystana do pracy i zdjęcia za jej zgodą:) z góry pozdrawiam Cię kochana:) buziaki:)

4 komentarze:

 1. Urocza choineczka.
  Dziekujemy za udział w wyzwaniu.
  Lakuna DT Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna ozdoba! Te wykonane własnoręcznie są najpiękniejsze moim zdaniem! Odezwę się na maila w wiadomej sprawie:)

  Dziękujemy za udział w wyzwaniu:)
  Pozdrawiam, Ayeeda DT Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna ozdoba:)Dziękujemy za udział w zabawie:)Colorina - Dt Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki dziewczyny za miłe słowa:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń