POMOC W ZEBRANIU PRZEDMIOTÓW RĘKODZIELNICZYCH NA AUKCJE CHARYTATYWNĄ DLA MOJEJ HANI

Kochani!
Jestem mamą niepełnosprawnej, CZTEROLETNIEJ Hani. Moja księżniczka urodziła się 10.10.2008 r. Niestety trochę za późno niż obiecał lekarz prowadzący.. Od 30.09.2008 leżałam już w szpitalu- bo byłam po tzw. "terminie".. Lekarze zapewniali mnie że jest i wszystko będzie w porządku.. Niestety!!!! Hania urodziła się w ciężkiej zamartwicy, niewydolna oddechowo i krążeniowo.. na 0 punktów w skali Apgar.. Wszystko to rzuciło ogromny cień na jej rozwój psycho-ruchowy. Hania cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, zdiagnozowano u niej również padaczkę... Najważniejsza jest dla niej rehabilitacja, która niestety znacznie przewyższa nasze koszta.. NFZ refunduje zaledwie znikomą część zabiegów, a małej jest potrzebna nieprzerwalna, systematyczna i intensywna rehabilitacja.. Wiem- powiecie że i w domu można.. Owszem jest i w domu ale co pod okiem i w rękach specjalisty to jednak specjalisty.... Są efekty tych starań.. Powolutku ale do przodu.. Żeby tak nie narzekać jeśli ktoś chce zobaczyć choć na zdjęciach jaka Hania jest radosna- zapraszam do odszukania i oglądnięcia ich w poście na moim blogu, poświęconym Hani.. W nieco dalszej przyszłości zamierzam zorganizować charytatywną aukcję wyrobów rękodzielniczych na rzecz pozyskiwania pieniążków na rehabilitację małej..Co się tyczy Waszego wkładu- będę wdzięczna za każdą, najmniejszą drobnostkę.. kartkę, ozdóbkę cokolwiek i od kogokolwiek...
Ja jestem początkującą kartkotwórczynią i raz, że nie zdołam przygotować odpowiedniej ilości a dwa, że liczę na różnorodność prac od Was Kochani.. Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę napisać: mirinda203@wp.pl
a na pewno odpowiem na każdego maila i pytanie... Według życzenia nawet na te, dotyczące szczegółów zdrowia i schorzeń Hani... Z góry dziękuję!!!

czwartek, 25 sierpnia 2011

Witajcie:) Nazywam się Marzena i właśnie piętnaście minut temu zaczęłam swoją przygodę z blogiem:) Jestem również początkującą kartkomaniaczką:) i chyba nie tylko kartko..... :) za to fotograf ze mnie marny:) więc z góry przepraszam za jakość zdjęć:)))))))))) chcę się z Wami podzielić moim maniactwem:) wszelkie opinie zostawiam WAM- za wszystkie już teraz dziękuję... :) tak na szybko dołączam kilka zdjęć moich prac:) pozdrawiam:)

7 komentarzy:

 1. witaj wśród blogowiczów:)....karteczki super:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jesli chodzi o obserwowanie cie, to musisz dodać z usługi bloggera w "projekcie" -dodaj gadżet, i tam jest zakłądak obserwatorzy i jak tam klikniesz to sie pokarze to na twoim blogu:)...mam na dzieje ze zrozumiale to napisałam:)

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję moja przewodniczko:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. witaj artystyczna pokrewna duszyczko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie!
  Tworzysz piękne prace!
  Życzę Ci nieustającej weny do tworzenia!
  Pozdrawiam!:-)

  OdpowiedzUsuń