POMOC W ZEBRANIU PRZEDMIOTÓW RĘKODZIELNICZYCH NA AUKCJE CHARYTATYWNĄ DLA MOJEJ HANI

Kochani!
Jestem mamą niepełnosprawnej, CZTEROLETNIEJ Hani. Moja księżniczka urodziła się 10.10.2008 r. Niestety trochę za późno niż obiecał lekarz prowadzący.. Od 30.09.2008 leżałam już w szpitalu- bo byłam po tzw. "terminie".. Lekarze zapewniali mnie że jest i wszystko będzie w porządku.. Niestety!!!! Hania urodziła się w ciężkiej zamartwicy, niewydolna oddechowo i krążeniowo.. na 0 punktów w skali Apgar.. Wszystko to rzuciło ogromny cień na jej rozwój psycho-ruchowy. Hania cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, zdiagnozowano u niej również padaczkę... Najważniejsza jest dla niej rehabilitacja, która niestety znacznie przewyższa nasze koszta.. NFZ refunduje zaledwie znikomą część zabiegów, a małej jest potrzebna nieprzerwalna, systematyczna i intensywna rehabilitacja.. Wiem- powiecie że i w domu można.. Owszem jest i w domu ale co pod okiem i w rękach specjalisty to jednak specjalisty.... Są efekty tych starań.. Powolutku ale do przodu.. Żeby tak nie narzekać jeśli ktoś chce zobaczyć choć na zdjęciach jaka Hania jest radosna- zapraszam do odszukania i oglądnięcia ich w poście na moim blogu, poświęconym Hani.. W nieco dalszej przyszłości zamierzam zorganizować charytatywną aukcję wyrobów rękodzielniczych na rzecz pozyskiwania pieniążków na rehabilitację małej..Co się tyczy Waszego wkładu- będę wdzięczna za każdą, najmniejszą drobnostkę.. kartkę, ozdóbkę cokolwiek i od kogokolwiek...
Ja jestem początkującą kartkotwórczynią i raz, że nie zdołam przygotować odpowiedniej ilości a dwa, że liczę na różnorodność prac od Was Kochani.. Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę napisać: mirinda203@wp.pl
a na pewno odpowiem na każdego maila i pytanie... Według życzenia nawet na te, dotyczące szczegółów zdrowia i schorzeń Hani... Z góry dziękuję!!!

piątek, 23 września 2011

tym razem wyzwanie na sklep-ecraft:)

chyba zaraziłam się braniem udziału w internetowych wyzwaniach:) ponoć trzeba próbować w życiu wszystkiego:)))))))))) jakkolwiek by to zabrzmiało:) tym razem trafiłam na wyzwanie w sam raz jak dla mnie:) ogłoszone zostało na sklep-ecraft. Jedna jedyna wytyczna- używamy tylko papieru wizytówkowego.... czyli dla mnie to normalka- jak dla początkującej kartkomaniaczki:) zgłaszam swoją pracę wykonaną na chrzciny pewnego maluszka.... baza- biały papier wizytówkowy, warstwa ciemno srebrnego, znów biały i ozdoby:) trzymam kciuki sama za siebie:) i pozdrawiam wszystkich:)

2 komentarze:

  1. super karteczka...a co do kopiowania banerku candy to klikasz na niego prawym przyciskiem i tam powinno ci sie pojawić "zapisz obrazek jako" i wtedy wrzucasz je na swój komp.....:)powodzenia!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna karteczka!
    Ciekawa kompozycja i cudne kolorki!
    Pozdrawiam!:-)

    OdpowiedzUsuń